GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Burk med lock 6024031
nr 602 4031
Burk med lock
Mona Morales-Schildt (1908-1999) för Kosta 1960-tal, orangeröd, locket med sex etsade cirklar, höjd 12 cm, signerad KOSTA 9-030 MORALES, originaletikett Kosta Sweden
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 september 2009
kl 19:06:29
16/9 16:53:27
300 kr
17/9 13:36:50